Twitter   Facebook   Youtube

Bekijk lesrooster »
024 - 348 39 17

Go4Health & Lifestyle dag Zondag 12 November.

Jij komt toch ook?

« Terug   dinsdag 24 oktober 2017 om 12:10

 

Go4Health & Lifestyle dag!

Op 12 november is het zover: de allereerste Go4Health & Lifestyle dag! Bij Derks4Sport, Go4Fit Wijchen en Go4Fit Beuningen kun je meer dan veertig stands bezoeken en zijn er verschillende workshops te volgen.

Een gezond leefpatroon bestaat uit goed eten, bewegen en balans. Een juiste balans tussen werk en ontspanning is essentieel voor de vitaliteit. Vanuit dit concept is het idee voor een ‘gezondheidsdag’ ontstaan. Een gezonde leefstijl is echter  zoveel meer dan voeding alleen, waardoor we er uiteindelijk een gezondheids- en leefstijldag van hebben gemaakt.

De Go4Health & Lifestyle dag organiseren wij speciaal voor jullie, onze leden. Toegang is uiteraard gratis en dat is niet het enige dat je van ons cadeau krijgt: we serveren een kopje koffie of thee in de sauna, je mag gratis bijkleuren onder de zonnebank, we hebben interessante lezingen en workshops en je krijgt een goed gevulde goodiebag mee naar huis. Redenen genoeg om te komen dus!

Meer informatie over dit evenement wordt binnenkort zichtbaar in onze clubs.

Noteer het vast in je agenda:

Datum:                    Zondag 12 November
Locatie:                    Derks4Sport, Go4Fit Wijchen en Go4Fit Beuningen
Tjid:                         12:00 – 16:00 uur

Beëindiging of tijdelijke stopzetting van uw lidmaatschap kan alleen schriftelijk of aan de receptie.
Bent u lid?
     

Waar kent u ons van?